>RODO" />

English Edukacja, promocja i organizacja wolontariatu, działalność kulturalna,
współpraca międzynarodowa, doradztwo zawodowe, ekologia

Bezpłatne szkolenie pt.: "Ochrona danych osobowych >>RODO<<"

Centrum Organizacji Pozarządowych przy Stowarzyszeniu EDUQ

zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu lęborskiego

na bezpłatne szkolenie pt.:

"Ochrona danych osobowych >>RODO<<"

Szkolenie odbędzie się 05.12.2019 r. w godzinach  16:00 -21:00

w Klubie Osiedlowym BAZA przy ul. Łokietka 5 w Lęborku.

O godzinie 15:00 odbędzie się spotkanie dotyczące naboru do komisji konkursowych organizowanych przez Gminę Miasto Lębork.

Szkolenie pt.: " Ochrona danych osobowych (RODO)

1.      Zapoznanie się z zagadnieniami o przepisach o ochronie danych osobowych, definicje, m.in.: danych osobowych i zbioru danych osobowych, kim jest administrator danych osobowych i jakie są jego zadania.

2.      Podczas szkolenia odbywają się warsztaty z przygotowania analiz ryzyka: czynniki zewnętrzne, czynniki wewnętrzne, aktywa, zabezpieczenia, wyliczenie ryzyka.

3.      W dalszej części uczestnicy zapoznają się z dokumentacją wewnętrzną dotycząca ochrony danych osobowych – stworzenie polityki ochrony danych osobowych, stworzenie obowiązków informacyjnych, przygotowanie rejestrów czynności przetwarzania i kategorii czynności przetwarzania.

4.      Ostatnia część szkolenia obejmuje informacje o Inspektorze ochrony danych, zasadach przechowywania i przetwarzania danych oraz wzór przygotowania umów powierzenia przetwarzania danych osobowych.

Szkolenie poprowadzi: Andrzej Rybus- Tołłoczko

Zwracamy się z prośbą o potwierdzenie  uczestnictwa w szkoleniu drogą mailową na adres: m.misiuraeduq@gmail.com, bądź telefonicznie pod numerem: 694 242 952 do dnia 03.12.2019r.

Szkolenie jest współfinansowane ze środków Gminy Miasta Lębork oraz Powiatu Lęborskiego.

 

Facebook