English Edukacja, promocja i organizacja wolontariatu, działalność kulturalna,
współpraca międzynarodowa, doradztwo zawodowe, ekologia

Kursy dla dzieci

Kursy językowe dla dzieci prowadzone są metodą tradycyjną lub za pomocą gier i zabaw - w zależności od wieku naszych małych studentów.
Jesteśmy także w stanie dostosować się do wymagań grupy, np. odrabiać wspólnie lekcje, czy uczyć się na kartkówkę albo sprawdzian.

Opłata za kurs zależy od ilości osób w grupie:

  • 12 - 8 osób: 10 zł/ 45 min.
  • 7 - 6 osób: 13 zł/ 45 min.
  • 5 - 4 osób: 18 zł/ 45 min.
  • 3 osoby lub mniej: cena uzgadniana indywidualnie.

Oferujemy zniżkę w wysokości 20% dla osoby, która uzbiera grupę kursantów.

Nasza oferta:

1. English/German for Children (5-9 lat)

Dla ciekawych świata, żyjących w świecie marzeń najmłodszych Uczniów w wieku od 5 lat w naszej ofercie znajdują się kursy ENGLISH/GERMAN for CHILDREN.

Dzieci najmłodsze, które jeszcze nie piszą, nie potrafią sprawnie czytać oraz nie potrafią skupić uwagi przez dłuższy czas uczą się języka angielskiego lub niemieckiego poprzez zabawę. Tylko w taki sposób dziecko chętnie, skutecznie i efektywnie posługuje się językiem obcym. Często nie zdając sobie z tego sprawy.

Nauczanie poprzez zabawę oparte jest na wykorzystywaniu pamięci wzrokowej dzieci, urozmaicone grami, piosenkami, wierszykami, łamigłówkami, itp. Tematyka zajęć wiąże się z tym, co bliskie dziecku.

Zajęcia te to zdobywanie wiedzy poprzez gry i zabawy, a także dla niektórych dzieci pierwszy kontakt z rówieśnikami. Jest to poziom, na którym dzieci odkrywają świat w nowy sposób, za pomocą obcego języka. To dla nich nowe doświadczenie, które jeśli będzie odbierane pozytywnie, zaowocuje chęcią dalszej nauki.

2. English/German for Juniors (9 - 12 lat)

Dzieciom starszym, w wieku od 9 do 12 lat, oferujemy kursy językowe ENGLISH/GERMAN for JUNIORS, na których nauczą się mówienia, czytania i pisania w języku angielskim lub niemieckim.

Ćwiczenia zaplanowane na każdą lekcję są różnorodne, dzięki czemu zachęcają do nauki. Dzieci pracują indywidualnie, czasami w parach i w grupach. Uczniowie poznają przydatne słownictwo dotyczące rodziny, domu, kolorów, jedzenia itp. Z czasem uczą się mówić o czynnościach codziennych, między innymi o tym, co posiadają i co lubią.

3. English/German for Teenagers

Kursy dla młodzieży ENGLISH/GERMAN for TEENAGERS prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania językowego. Celem kursu jest osiągnięcie przez uczestników samodzielności w posługiwaniu się językiem.

 

Zapraszamy !

 

 

Facebook